• Plastová okna a balkonové dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna, plastové balkonové dveře, vstupní dveře a posuvné HS portály vyrobené z německých vícekomorových PVC profilů KBE, VEKA a KNIPPING. Okna a balkonové dveře jsou osazeny rakouským kováním MACO Multi Matic. Vstupní dveře německými zámky GU Secury Automatic. Plastová okna a dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.
  Loga KBE, VEKA, KNIPPING

  Spolehlivá plastová okna a dveře se zárukou kvality

  Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových po celé České republice je zdarma. Na plastová okna a balkonové dveře poskytujeme záruku v délkách 10 let, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Plastová okna splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Přemýšlíte o koupi nových plastových oken? Plastová okna i dveře na balkon slouží k běžnému používání v rodinných domech, bytech, obytných i kancelářských budovách a školách. U oken i balkonových dveří se používají izolační dvojskla nebo trojskla podle přání objednatele. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

  Provedení plastových oken

  Plastová okna jsou dodávány v provedeních jako pevné, sklápěcí, otevírací, otevírací + sklápěcí (případně plastové okno s mikroventilací), posuvné a kombinace těchto provedení. Stejně tak dveře balkonové.

  Životnost může být zajištěna pouze použitím kvalitních materiálů. Ty pro vás máme. Moderní plastové okno významně ovlivní vaše ekonomické náklady na vytápění. Okna z PVC vynikají i protihlukovými schopnostmi. Obraťte se na nás s poptávkou na cenu a možné úspory a akce.

  K plastovým oknům si vyberte z naší nabídky i kvalitní nové plastové dveře.

  Na trhu jsme již od roku 1996 a máme za sebou více než 250 000 realizací okendveří a garážových vrat.

  Pro další informace k plastovým oknům a cenám můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace plastové balkonové dveře
  Inspirace plastová okna
  Inspirace plastová okna

  Požádejte o cenovou nabídkuSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace