• Plastová okna a balkonové dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna a plastové balkonové dveře vyrobené z německých vícekomorových PVC profilů KNIPPING. Naše okna i balkonové dveře jsou osazeny rakouským kováním MACO Multi Matic. Plastová okna lze vyrobit v mnoha barevných provedeních, imitacích dřeva a typech skel.
  plastové profily Knipping

  Spolehlivá plastová okna se zárukou kvality

  Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových po celé České republice je zdarma. Na plastová okna a balkonové dveře poskytujeme záruku v délkách 10 let, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Plastová okna splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Izolační skla pro plastová okna a dveře

  Přemýšlíte o koupi nových plastových oken? Plastová okna i dveře na balkon slouží k běžnému používání v rodinných domech, bytech, obytných i kancelářských budovách a školách. U oken i balkonových dveří se používají izolační dvojskla nebo trojskla podle přání objednatele. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

  Provedení plastových oken

  KováníPlastová okna jsou dodávány v provedeních jako pevné (fixní), sklápěcí, otevírací, otevírací + sklápěcí (případně plastové okno s mikroventilací), posuvné a kombinace těchto provedení. Stejně tak plastové dveře balkonové.

  Životnost může být zajištěna pouze použitím kvalitních materiálů. Ty pro vás máme. Moderní plastové okno významně ovlivní vaše ekonomické náklady na vytápění. Okna z PVC vynikají i protihlukovými schopnostmi. Obraťte se na nás s poptávkou na cenu a možné úspory a akce.

  K plastovým oknům si vyberte z naší nabídky i nové plastové vchodové dveře za příznivé ceny. Pokud hledáte alternativu, tak si vyberte z dřevěných, hliníkových nebo ocelových oken.

  Montáž a servis

  Na trhu jsme již od roku 1996 a máme za sebou více než 250 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže plastových oken provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé ČR 50 vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

  Seřízení oken a balkonových dveří provádíme do 6 měsíců po montáži ZDARMA. Po uplynutí této doby jsou seřízení a nastavení prováděny jako placené.

  Pro další informace k plastovým oknům a cenám můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace plastové balkonové dveře
  Inspirace plastová okna
  Inspirace plastová okna

  Požádejte o cenovou nabídkuSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace