• Garážová vrata

  Nejen okna a dveře patří k domu, myslete také na garážová vrata. U nás zakoupíte sekční vrata i dvoukřídlá vrata, a to včetně mnoha doplňků a příslušenství. K sekčním vratům dodáváme také elektrické pohony italské firmy BENINCA. V nabídce máme také vedlejší / garážové dveře. Garážová vrata lze stejně jako oknadveře vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.
  Logo Doco

  K sekčním vratům dodáváme také elektrické pohony italské firmy BENINCA. V nabídce máme také vedlejší / garážové dveře. Garážová vrata lze stejně jako okna a dveře vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.

  Zaměření, doprava a montáž vrat po celé České republice je u nás zdarma. Na garážová vrata poskytujeme záruku v délkách 5-10 let podle materiálu a typu vrat. Na elektrické pohony, zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Vrata do garáže splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Garážová vrata slouží k běžnému používání jako vjezdová do garáží rodinných domů, bytových domů nebo do samostatných garáží. Mohou být poháněna ručně nebo i dálkově elektrickými pohony.

  Pro více informací ke garážovým vratům a cenám můžete navštívit jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace sekční garážová vrata
  Inspirace dvoukřídlá garážová vrata vjezdová
  Inspirace sekční garážová vrata
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace