Kvalitní okna a balkonové dveře na míru

Okna a dveře jsou naším hlavním produktem. Vyrábíme, dodáváme a montujeme okna a z nich odvozené balkonové dveře plastové, dřevěné, hliníkové. Nově vám nabízíme také okna i balkonové dveře ocelové. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových po celé České republice je u nás zdarma. Na okno poskytujeme záruku v délkách 2 -10 let. Na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Každé okno splňuje požadavky norem a jsou označeny značkou CE a za ceny nejlepší na trhu.

Přemýšlíte o koupi nových nebo výměně oken? Okna slouží k běžnému používání v rodinných domech, bytech, obytných, ale v i kancelářských budovách a školách. U oken se používají izolační dvojskla nebo trojskla dle vašeho přání. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

Pro další informace k nabízeným oknům nebo výměně můžete navštívit i jednu ze 44 našich poboček.

Požádejte o cenovou nabídkuSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
Informace vyplníte za pár minut.
Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace