Kvalitní dveře a zárubně na míru

Ke každému domu patří také kvalitní a bezpečné dveře. Vyrábíme, dodáváme a montujeme plastové dveře, dřevěné dveřehliníkové. Nabízíme vám rovněž interiérové dveře se zárubněmi (falcové nebo bezfalcové), vstupní dveře i posuvné. Hledané jsou i skleněné dveře. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

Zaměření, doprava a montáž dveří po celé České republice je u nás zdarma. Na dveře poskytujeme záruku v délkách 2 -10 let podle materiálu, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Naše interiérové dveřevchodové dveře splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE. Za ceny nejlepší na trhu.

Dodáváme levně falcové a bezfalcové interiérové dveře. Samozřejmě také plastové, dřevěné a  hliníkové. Vybírejte z mnoha příslušenství, které jsou ke dveřím k dispozici.

Montáž a servis dveří

Na trhu jsme již od roku 1996. Máme za sebou více než 280 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže dveří provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé ČR padesát vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

Pro další informace k nabízeným dveřím můžete navštívit i jednu ze 44 našich poboček.

Eshop Okna MacekNevyžadujete naše zaměření nebo montáž dveří? Rádi byste koupili levně skladové dveře s rychlým dodáním?
Navštivte náš e-shop bez montáží.

Požádejte o cenovou nabídkuSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
Informace vyplníte za pár minut.
Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace