Vchodové dveře (vstupní)

Vchodové dveře vyrábíme jako plastové, dřevěné nebo hliníkové jako standardní prosklené dveře, příčkované dveře nebo také dveře s okrasnými izolačními výplněmi. Vchodové dveře ve standardu osazujeme německými dveřními vícebodovými zámky, případně jinými. Venkovní dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva. Vyrábíme také dveře do panelových a bytových domů. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

Zaměření, doprava a montáž po celé České republice je u nás zdarma. Na vchodové dveře do rodinných domů poskytujeme záruku v délce 5 nebo 10 let podle materiálu (plastové, dřevěné, hliníkové) za vynikající cenu. Na zámky, veškeré doplňky a příslušenství dáváme záruku 2 roky.

Spolehlivé vchodové dveře se zárukou kvality

Vyrábíme, dodáváme a montujeme levně plastové vchodové dveře, dřevěné vchodové dveřehliníkové. Nabízené venkovní vstupní dveře splňují požadavky norem a jsou označeny prohlášením o shodě se značkou CE. Kontaktujte nás s poptávkou.

Montáž a servis

Na trhu jsme již od roku 1996. Máme za sebou více než 280 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže vchodových dveří provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé ČR padesát vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

Pro více informací ke vstupním (vchodovým) dveřím můžete navštívit i jednu ze 42 našich poboček.

Eshop Okna MacekNevyžadujete zaměření a montáž vchodových dveří? Rádi byste koupili levně dveře s rychlým dodáním?
Navštivte náš e-shop bez montáží.

Inspirace vstupní dveře
Inspirace vchodové dveře
Inspirace venkovní dveře
Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
Informace vyplníte za pár minut.
Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.