• Plastové vchodové dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní plastové vstupní dveře vyrobené z německých vícekomorových PVC profilů. Lze vyrobit standardní prosklené vchodové dveře, příčkované dveře nebo také dveře s okrasnými izolačními výplněmiVchodové dveře ve standardu osazujeme německými dveřními vícebodovými zámky, případně jinými. Venkovní dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva. Vyrábíme a dodáváme také plastové vstupní dveře do panelových a bytových domů. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

  Logo Knipping

  STANDARDNÍ VCHODOVÉ DVEŘE

  Standardní dveře jsou základní nabídkou plastových vchodových dveří. Vyrábí se v provedení plném, proskleném nebo příčkovaném. Do křídla dveří jsou vložena a jednostranně zalištována izolační skla nebo ploché/hladké izolační výplně s XPS izolací. Plastové dveře lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více

  VCHODOVÉ DVEŘE SE VSAZENÝMI VÝPLNĚMI

  Plastové vchodové DVEŘE SE VSAZENÝMI VÝPLNĚMI

  Dveře se vsazenými výplněmi jsou rozšířenou nabídkou plastových vstupních dveří. Do křídla dveří je vložena a jednostranně zalištována izolační okrasná výplň s XPS izolací. Plastové vchodové dveře se vsazenými výplněmi lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více

  Eshop Okna MacekNevyžadujete zaměření a montáž plastových vchodových dveří? Rádi byste koupili levně dveře s rychlým dodáním?
  Navštivte náš e-shop bez montáží.

  callcentrum

  Chcete více informací k produktu a cenám?

  Kalkulace / Zaměření
  Služba je pro vás nezávazně a zdarma. Informace vyplníte v rychlém online formuláři.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.