• Plastové vstupní dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní plastové vstupní dveře vyrobené z německých vícekomorových PVC profilů KBE a KNIPPING. Lze vyrobit standardní prosklené vchodové dveře, dále příčkované dveře nebo také dveře s okrasnými izolačními výplněmiVchodové dveře ve standardu osazujeme německými dveřními vícebodovými zámky GU Secury Automatic, případně jinými.

  Venkovní dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva. Vyrábíme a dodáváme také plastové vstupní dveře do panelových a bytových domů.

  Logo KBE Logo Knipping

  STANDARDNÍ VSTUPNÍ DVEŘE

  Standardní dveře jsou základní nabídkou vchodových dveří. Vyrábí se v provedení plném, proskleném nebo příčkovaném. Do křídla dveří jsou vložena a jednostranně zalištována izolační skla nebo ploché/hladké izolační výplně s XPS izolací. Plastové dveře lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

  VSTUPNÍ DVEŘE SE VSAZENÝMI VÝPLNĚMI

  Plastové vchodové DVEŘE SE VSAZENÝMI VÝPLNĚMI

  Dveře se vsazenými výplněmi jsou rozšířenou nabídkou plastových vstupních dveří. Do křídla dveří je vložena a jednostranně zalištována izolační okrasná výplň s XPS izolací. Plastové vchodové dveře se vsazenými výplněmi lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

  VSTUPNÍ DVEŘE S LEPENÝMI VÝPLNĚMI

  Plastové vchodové DVEŘE S LEPENÝMI VÝPLNĚMI

  Dveře s vnějšími lepenými výplněmi jsou luxusní nabídkou vchodových plastových dveří. Z vnější strany je do křídla zasunuta izolační výplň s XPS izolací. Vnější strana/deska výplně je nalepena na přední stranu křídla, které takto zakrývá. Vstupní dveře s lepenými výplněmi lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace