• Dřevěné vstupní dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní dřevěné vstupní dveře Oknolux DV 68, 78 a 88 vyrobené z dřevěných lepených hranolů. Lze vyrobit standardní prosklené dveře, dále příčkované dveře nebo také  moderní dveřeVchodové dveře ve standardu osazujeme německými dveřními vícebodovými zámky FUHR Automatic, případně jinými.

  Dřevěné dveře lze vyrobit v základní bílé barvě, v barvách podle vzorníku RAL a lazurách podle vzorníku GORI. Dveře lze zasklít čirým sklem nebo skly ornamentálními. 

  oknolux

  STANDARDNÍ VSTUPNÍ DVEŘE

  Standardní vchodové dřevěné dveře

  Standardní dveře jsou základní nabídkou vstupních dveří. Vyrábí se v provedení plném, proskleném nebo příčkovaném. Do křídla dveří jsou vložena a jednostranně zalištována izolační skla nebo ploché/hladké izolační výplně s XPS izolací. Dřevěné vchodové dveře lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

  VSTUPNÍ DVEŘE MODERN

  Vstupní dřevěné dveře řady MODERN

  Dveře MODERN jsou luxusní nabídkou vstupních dveří. Vstupní dřevěné dveře řady MODERN mají dveřní křídlo vyrobeno z dřevěné lepené desky s PU nebo XPS izolací jako jeden celek Vstupní dveře MODERN lze  kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace