Naše společnost Okna Macek a.s. je rodinnou firmou a byla založena již v roce 1996. Lidé z celé České republiky si nás vybírají jako dodavatele díky dlouholeté tradici, spokojenosti s provedením zakázek a fungujícímu servisu, a také pro vysokou kvalitu námi dodávaných oken, dveří a vrat, díky které poskytujeme záruky až 10 let!

Co děláme

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře, sekční a dvoukřídlá vrata, doplňky a příslušenství. Za dobu naší existence jsme zrealizovali více než 300.000 zakázek a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Montáže provádíme výhradně vlastními zkušenými montážníky s dlouhodobou praxí. Patříme mezi 10 největších firem v oboru v České republice.

Zaměstnáváme okolo 240 pracovníků, k činnosti používáme asi 120 osobních, dodávkových a nákladních automobilů, vlastníme více než 12.000 m2 vnitřních výrobních a skladovacích prostor a několik hektarů venkovních skladovacích a parkovacích ploch. Dosahujeme obratu více než 500 milionů Kč ročně a naše průběžné skladové zásoby mají hodnotu okolo 150 milionů Kč.

28
300 000
2 mil
12 000

Zakázka od A do Z

O vaši zakázku se postaráme kompletně od začátku až do konce, k vaší plné spokojenosti. Na základě Vašeho přání provedeme odborné zaměření a vyhotovíme cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni, uzavřeme s Vámi smlouvu o dílo, zakázku dáme do výroby a po jejím dokončení provedeme montáž v dohodnutém termínu. Provádíme také záruční a pozáruční servis a opravy námi dodávaných výrobků.


Cenová nabídka

ZDARMA

Zaměření

ZDARMA

Výroba

Doprava a montáž

ZDARMA

Napište nám

Kontaktujte nás s poptávkou na vypracovaní cenové nabídky a nezávazného zaměření, objednání servisu nebo uplatnění reklamace.

Chci vypracovat cenovou nabídku

Vyhotovení nezávazné cenové nabídky na základě dodaných podkladů.

Chci zaměření a cenovou nabídku

Vyhotovení nezávazné cenové nabídky na základě zaměření na místě stavby.

Chci objednat
servis

Objednání záručního a pozáručního servisu na námi dodané výrobky.

Chci uplatnit reklamaci

Uplatnění reklamace, posouzení a odstranění vad díla v průběhu záruční lhůty.