O nás

Okna Macek

Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře z německých PVC profilů KNIPPING, dřevěná okna a dveře OKNOLUX a také hliníková okna a dveře  španělských AL profilů ALIPLAST.

Jako doplňující sortiment dovážíme a montujeme dveřní výplně Okna Macek, interiérové dveře DRE, sekční vrata , 2křídlá garážová vrata.

V naší nabídce naleznete také několik set typů vstupních dveří příčkovaných, designových nebo s výplněmi Okna Macek.

Naší hlavní činností jsou výměny oken a dveří u starších domů, panelových bytů a domů a ostatních budov. Provádíme také montáž oken, dveří (montujeme plastové dveře, dřevěné dveře a hliníkové) a vrat do novostaveb.

Zaměstnáváme více než 300 pracovníků a naše společnost dosahuje obratu okolo 500 milionů Kč ročně. Montáže provádíme výhradně vlastními zkušenými montážníky s dlouhodobou praxí. Patříme mezi největší firmy v oboru oken, dveří a vrat v České republice.

Nabízíme vynikající kvalitu za dobré ceny a neslibujeme to, co nedokážeme.

Lidé z celé České republiky si naši firmu nevybírají pouze kvůli dlouholeté tradici, spokojenosti s provedením zakázek a fungujícímu servisu, ale především pro vysokou kvalitu námi dodávaných výrobků.

Více než 80 % nových zakázek uzavíráme na doporučení spokojených zákazníků.

 

Výroba oken

oknaVýroba oken je naším již tradičním zaměřením. Vlastní výrobu oken máme již od roku 2003.

Okna vyrábíme z plastových PVC profilů KNIPPING nebo z hliníkových profilů ALIPLAST.

Okna jsou vyráběna vždy na míru v základní barvě bílé, v barvě anthrazit, v barvách podle vzorníku RAL a také v několika imitacích dřeva podle přání zákazníka.

 

Výroba dveří

dveřeVýrobu moderních izolačních, plně zateplených domovních vstupních dveří jsme začali v roce 2017.

Dveře vyrábíme z plastových PVC profilů KNIPPING nebo z hliníkových profilů ALIPLAST. Dveře jsou osazeny speciálními skly včetně ornamentálních, případně okrasnými dveřními výplněmi, které rovněž sami vyrábíme.

Jako novinku vyrábíme také plastové a hliníkové dveře s jednostranně nebo oboustranně nalepovanými výplněmi. Tyto dveře patří do kategorie luxusních vstupních dveří, prodáváme je však za vynikající ceny.

Dveře vyrábíme vždy na míru v základní barvě bílé, v barvě anthrazit, v barvách podle vzorníku RAL a také v několika imitacích dřeva podle přání zákazníka.

 

Výroba vrat

garážová vrataV roce 2016 jsme zavedli také vlastní výrobu garážových vrat.

Vyrábíme sekční vrata z ocelových konstrukcí holandské firmy DOCO, jako izolační panely používáme PU panely italské firmy ITALPANNELLI. K vratům dodáváme elektrické pohony italské firmy BENINCA.

Dále vyrábíme také dvoukřídlá vrata a vedlejší/garážové dveře z ocelových profilů, jejich křídla jsou osazena rovněž izolačními PU panely firmy ITALPANNELLI.

Vrata jsou vyráběna vždy na míru v základní barvě bílé, v barvě anthrazit a také v několika imitacích dřeva podle přání zákazníka.

Zprovoznili jsme nově pro vás e-shop s nábytkem pod obchodní značkou MAXIVA. Veškerý nábytek jsme vyzkoušeli a do prodeje vybrali jen ten, který prošel tvrdým výběrem. Většina nábytku a sestav je skladem v našem centrálním skladě.

 

Naše okna, dveře a vrata si můžete objednat na pobočkách po celé ČR