• Hliníková okna a balkonové dveře

  Hliníková okna, balkonové dveře, posuvné HS portály, vnitřní a vstupní dveře vyrábíme také z hliníkových profilů. Používáme AL profily CORTIZO a HEROAL. Okna a balkonové dveře jsou osazeny kováním MACO Multi Matic, vstupní dveře německými zámky GU Secury Automatic. Okna a dveře lze vyrobit v barevných provedeních dle vzorníku RAL a také imitacích dřeva. Z hliníkových profilů doporučujeme vstupní dveře, které jsou lehčí a pevnější než plastové. Dále se z hliníkových profilů vyrábí také vstupní dveře do veřejných budov a do panelových a bytových domů.
  Logo Cortizo
  Logo Heroal

  Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových po celé České republice je u nás zdarma. Na okna a dveře poskytujeme záruku v délkách 10 let, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Hliníková okna a balkonové dveře splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Izolační skla pro hliníková okna a dveře

  Přemýšlíte o koupi nových hliníkových oken k používání v rodinných domech, obytných i kancelářských budovách nebo školách? U oken i balkonových dveří používáme izolační dvojskla nebo trojskla podle přání objednatele. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

  Montáž a servis

  Na trhu jsme již od roku 1996. Máme za sebou více než 250 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže hliníkových oken provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé České republice 50 vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

  K hliníkovým oknům si vyberte z naší nabídky i kvalitní nové hliníkové dveře.

  Pro další informace k hliníkovým oknům a cenám můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace hliníková okna
  Inspirace hliníková okna
  Inspirace hliníková okna
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace