• Interiérové dveře a zárubně

  DRE interiérové dveře
  Nabízíme také interiérové dveře včetně obložkových zárubní. Dodáváme a montujeme interiérové dveře a zárubně DRE. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky za velmi příznivou cenu. Dveře do interiérů se vyrábí v klasickém i moderním designu jako fóliované, dýhované nebo laminované, oblíbené jsou také dveře celoskleněné. Vnitřní dveře nabízíme i v provedení 2křídlém a také jako posuvné. K dispozici je mnoho barevných provedení a imitací dřeva. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.
  DRE interiérové dveře

  Zaměření, doprava a montáž dveří po celé České republice je u nás zdarma. Na dveře interiérové DRE poskytujeme záruku v délce 5 let. Na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Dveřní křídlo interiérových dveří lze osadit do původních kovových zárubní.

  Interiérové dveře se zárukou kvality

  vnitřní falcové dveřeDoporučujeme však osazení do námi dodávaných zárubní obložkových. Lze levně dodat varianty falcové a bezfalcové (dle řad interiérovek).

  Interiérové dveře a zárubně slouží k běžnému používání v interiérech rodinných domů, bytů, obytných a kancelářských budov. Nejsou vhodné do prostor s vysokou vlhkostí, agresivním prostředím apod.

  Interiérové dveře mohou být na přání vybaveny také dveřním prahem a jinými doplňky. Posuvné dveře do zdi (do pouzdra) jsou dodávány do již připraveného otvoru nebo do již zabudovaného pouzdra.

  Pro další informace k nabízeným interiérovým dveřím můžete navštívit i jednu ze 43 našich poboček.

  Inspirace interiérové dveře
  Inspirace interiérové dveře
  Inspirace vnitřní dveře
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.