• Hliníkové vchodové dveře

  Dodáváme a montujeme kvalitní hliníkové vchodové dveře vyrobené z vícekomorových AL profilů CORTIZO a HEROAL s přerušeným tepelným mostem.

  Lze vyrobit standardní prosklené dveře, dále příčkované dveře nebo také dveře s okrasnými izolačními výplněmi. Vchodové dveře na přání osazujeme německými dveřními vícebodovými zámky GU Secury Automatic, případně jinými.

  Venkovní hliníkové dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva. Vyrábíme a dodáváme také vstupní dveře do panelových a bytových domů.

  cortizo
  heroal

  STANDARDNÍ VCHODOVÉ DVEŘE

  standardní hliníkové vchodové dveře

  Standardní dveře jsou základní nabídkou hliníkových vstupních dveří. Vyrábí se v provedení plném, proskleném nebo příčkovaném. Do křídla dveří jsou vložena a jednostranně zalištována izolační skla nebo ploché/hladké izolační výplně s XPS izolací. Hliníkové dveře lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy

  VCHODOVÉ DVEŘE SE VSAZENÝMI VÝPLNĚMI

  standardní hliníkové vchodové dveře

  Dveře se vsazenými výplněmi jsou rozšířenou nabídkou hliníkových vstupních dveří. Do křídla dveří je vložena a jednostranně zalištována izolační okrasná výplň s XPS izolací. Hliníkové vchodové dveře se vsazenými výplněmi lze kombinovat s bočními a horními světlíky.

  více
  slevy
  callcentrum

  Chcete více informací k produktu a cenám?

  Kalkulace / Zaměření
  Služba je pro vás nezávazně a zdarma. Informace vyplníte v rychlém online formuláři.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace