• Dřevěná okna a balkonové dveře

  V našem sortimentu naleznete také kvalitní dřevěná okna, balkonové dveře, vstupní dveře a posuvné HS portály vyrobené z dřevěných lepených hranolů. Okna a balkonové dveře jsou osazeny rakouským kováním MACO Multi Matic. Lze je vyrobit z několika druhů dřevin v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.
  Logo Oknolux

  Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových po celé České republice je u nás zdarma. Na okna a dveře poskytujeme záruku v délkách 5 let, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Dřevěná okna a balkonové dveře splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Izolační skla pro dřevěná okna a dveře

  Přemýšlíte o koupi nových dřevěných oken k běžnému používání v rodinných domech, bytech, obytných i kancelářských budovách nebo školách? U oken i balkonových dveří používáme izolační dvojskla nebo trojskla podle přání objednatele. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

  Provedení dřevěných oken

  KováníDřevěná okna jsou dodávány v provedeních jako pevné (fixní okna), sklápěcí, otevírací, otevírací + sklápěcí (případně dřevěné okno s mikroventilací), posuvné a kombinace těchto provedení. Stejně tak dřevěné balkonové.

  Dřevěná okna i balkonové dveře se vyrábí z dřevin smrk, borovice a meranti v levnější kombinaci „napojované“ nebo dražší „fixní“. U všech druhů dřevin se jedná o vícevrstvé lepené hranoly s povrchovou úpravou.

  Montáž a servis

  Na trhu jsme již od roku 1996. Máme za sebou více než 250 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže dřevěných oken provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé České republice 50 vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

  K dřevěným oknům si vyberte z naší nabídky i kvalitní nové dřevěné dveře.

  Pro další informace k dřevěným oknům a cenám můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace dřevěná okna
  Inspirace dřevěná okna
  Inspirace dřevěná okna
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace