• HS portál - zdvižně-posuvné balkonové dveře

  Posuvné dveře typu HS portál mají vlastní speciální konstrukci, kdy se křídlo pohybuje v jedné ose v rámu po celé šířce dveří. Otočením kliky do polohy otevřeno se křídlo nadzvedne, tím se uvolní a lze ho posouvat do strany, křídlo se pohybuje po kolejnici rovnoběžně s rámem. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

  Provedení HS portál patří mezi luxusní a je výrazně dražší než posuvné dveře typu Patio.

  Zdvižně-posuvné balkonové dveře - typ HS portál
  Zdvižně-posuvné balkonové dveře - typ HS portál
  Zdvižně-posuvné balkonové dveře - typ HS portál


  Zaměření, doprava a montáž HS portálů po celé České republice je u nás zdarma. Na posuvné balkonové dveře poskytujeme záruku v délce 10 let podle materiálu, na zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Posuvné dveře HS splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

  Montáž a servis

  Na trhu jsme již od roku 1996 a máme za sebou více než 280 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže HS portálů provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé ČR 50 vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

  Seřízení HS portálových dveří provádíme do 6 měsíců po montáži ZDARMA. Po uplynutí této doby jsou seřízení a nastavení prováděny jako placené služby.

  Pro více informací k posuvným dveřím můžete navštívit i jednu ze 42 našich poboček.

  Zdvižně-posuvné balkonové dveře - typ HS portál
  callcentrum

  Chcete více informací k produktu a cenám?

  Kalkulace / Zaměření
  Služba je pro vás nezávazně a zdarma. Informace vyplníte v rychlém online formuláři.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.