• Smlouva o dílo / výroba

  Uzavření Smlouvy o dílo

  V případě, že vám naše Cenová nabídka vyhovuje a souhlasíte s navrženým řešením a dohodnutými podmínkami, uzavřeme s vámi Smlouvu o dílo. Uzavření Smlouvy o dílo a podpis všech dokumentů je možný přímo při zaměření nebo na naší nejbližší pobočce.

  Další postupy, výroba, termíny a platební podmínky již budou probíhat na základě této Smlouvy o dílo, Všeobecných obchodních podmínek a Zaměřovacího listu, které jsou její součástí.

  VOP ke stažení (0,5MB)

  Zpracování vaší zakázky a zadání do výroby

  Po podpisu a doručení Smlouvy o dílo a dalších dokumentů a uhrazení zálohy bude vaše zakázka zaevidována v našem systému a bude zarezervován předběžný termín pro výrobu a montáž. Dále proběhne kompletní rozčlenění zakázky a jednotlivé výrobky budou objednány a zadány do výroby nebo objednány u našich dodavatelů podle údajů uvedených v Zaměřovacím listu a dalších dokumentech.

  Oznámení termínu montáže

  Po ukončení výroby a dodání vaší zakázky do našeho centrálního skladu a po její kompletaci a kontrole se s vámi zkontaktujeme a navrhneme termín montáže. Na termínu se oboustranně dohodneme a v daný den naši pracovníci nastoupí na montáž.

  Pro více informací o termínu montáže vaší zakázky kontaktujte oddělení plánování montáží:

  tel: 518 307 556, e-mail: montaze@oknamacek.cz