• Smlouva o dílo / výroba

  Uzavření Smlouvy o dílo

  V případě, že vám naše Cenová nabídka vyhovuje a souhlasíte s navrženým řešením a dohodnutými podmínkami, uzavřeme s vámi Smlouvu o dílo. Uzavření Smlouvy o dílo a podpis všech dokumentů je možný přímo při zaměření nebo na naší nejbližší pobočce.

  Další postupy, výroba, termíny a platební podmínky již budou probíhat na základě této Smlouvy o dílo, Všeobecných obchodních podmínek a Zaměřovacího listu, které jsou její součástí.

  VOP ke stažení (0,5MB)

  Prodej na splátky

  essox nákupy

  Naším partnerem v poskytování těchto služeb je společnost Essox.

  Je to velmi jednoduché. Na základě přesné cenové nabídky nebo po konečném zaměření oken, dveří či vrat Vám vyhotovíme kalkulaci splátek s požadovanou akontací/zálohou a délkou splácení. Podle dodaných dokladů požadovaných společností Essox ověříme, zda je možné Vám tuto službu poskytnout. V kladném případě se přímo na naší pobočce uzavře smlouva o dílo s námi a smlouva o úvěru se společností Essox.

  Naší společnosti zaplatíte pouze zálohu na okna, dveře, vrata v dohodnuté výši, zbývající částku budete splácet pravidelnými měsíčními splátkami přímo společnosti Essox. Zákazník má právo zbývající částku kdykoliv předčasně dorovnat a zkrátit tak dobu splácení.

  Společnost Okna Macek a.s. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro Essox s.r.o., poskytovatele finančních služeb.

  Další informace o splátkovém prodeji se dozvíte na kterékoliv z našich poboček v celé České republice nebo na naší bezplatné lince 800 140 150.

  Vyzkoušejte úvěrovou kalkulačku

  Zpracování vaší zakázky a zadání do výroby

  Po podpisu a doručení Smlouvy o dílo a dalších dokumentů a uhrazení zálohy bude vaše zakázka zaevidována v našem systému a bude zarezervován předběžný termín pro výrobu a montáž. Dále proběhne kompletní rozčlenění zakázky a jednotlivé výrobky budou objednány a zadány do výroby nebo objednány u našich dodavatelů podle údajů uvedených v Zaměřovacím listu a dalších dokumentech.

  Oznámení termínu montáže

  Po ukončení výroby a dodání vaší zakázky do našeho centrálního skladu a po její kompletaci a kontrole se s vámi zkontaktujeme a navrhneme termín montáže. Na termínu se oboustranně dohodneme a v daný den naši pracovníci nastoupí na montáž.

  Pro více informací o termínu montáže vaší zakázky kontaktujte oddělení plánování montáží:

  tel: 518 307 556, e-mail: montaze@oknamacek.cz