• Vstupní dveře (vchodové)

  Vstupní dveře vyrábíme jako plastové, dřevěné nebo hliníkové. Lze vyrobit standardní prosklené dveře, dále dveře s příčkami, plnými výplněmi nebo s dveřními výplněmi TEHNI nebo Okna Macek. Vchodové dveře ve standardu osazujeme německými dveřními zámky GU Secury Automatic. Venkovní dveře lze vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva. Vyrábíme také vstupní dveře do panelových a bytových domů.

  Zaměření, doprava a montáž po celé České republice je u nás zdarma. Na vchodové dveře do rodinných domů poskytujeme záruku v délce 5 nebo 10 let podle materiálu (plastové, dřevěné, hliníkové, ocelové) za vynikající cenu. Na zámky, veškeré doplňky a příslušenství dáváme záruku 2 roky. Vyrábíme, dodáváme a montujeme plastové dveře, dřevěné dveřehliníkové a ocelové dveře. Naše nabízené venkovní vstupní dveře splňují požadavky norem a jsou označeny prohlášením o shodě se značkou CE.

  Pro více informací ke vstupním (vchodovým) dveřím můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace vstupní dveře
  Inspirace vchodové dveře
  Inspirace venkovní dveře
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace