• Ocelová okna a balkonové dveře

  Novinkou v našem sortimentu jsou ocelová okna a dveře. Vyrábí se jako zakázková kovovýroba vždy přesně na míru. Konstrukce z masivních ocelových profilů zaručuje vysokou kvalitu, odolnost a dlouhou životnost. Z ocelových profilů se vyrábí okna, balkonové dveře a vstupní dveře, lze vyrobit také dvoukřídlá vrata.

  Zaměření, doprava, vybourání starých dřevěných oken a montáž nových oken po České republice je zdarma. Na ocelová okna a ocelové dveře poskytujeme záruku v délce 5 let. Na zámky, doplňky a příslušenství záruku dáváme 2 roky. Ocelová okna a dveře splňují požadavky norem, jsou označeny značkou CE.

  Přemýšlíte o koupi nových ocelových oken? U oken i balkonových dveří používáme izolační dvojskla podle přání objednatele. Skla mají distanční rámeček snižující prostup tepla, rosení a namrzání okrajů skla.

  Montáž a servis

  Na trhu jsme již od roku 1996. Máme za sebou více než 250 000 realizací okendveří a garážových vrat. Montáže ocelových oken provádí výhradně naši odborní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi. Nyní využíváme po celé České republice 50 vlastních montážních skupin. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí!

  K ocelovým oknům si vyberte z naší nabídky i kvalitní nové ocelové dveře.

  Pro další informace k nabízeným oknům a dveřím můžete navštívit i jednu ze 46 našich poboček.

  Inspirace hliníková okna
  Inspirace hliníková okna
  Inspirace hliníková okna
  Nezávazná kalkulaceSlužba je pro vás nezávazně a zdarma.
  Informace vyplníte za pár minut.
  Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace