• Péče o zákazníka

  Obsluha a údržba

  Okna, dveřegarážová vrata a jejich doplňky potřebují údržbu stejně tak jako každý jiný výrobek. Pravidelnou údržbou, a také správnou obsluhou zajistíte bezchybný provoz a delší životnost výrobku.

  Ke každé zakázce dodáváme Návod k obsluze a údržbě. Pokud je zakázka rozčleněna na více uživatelů (panelové nebo bytové domy, úřady), obdrží návod každý byt nebo skupina uživatelů.

  Naše návody jsou zpracovány velmi kvalitně a obsahují informace o bezpečnosti, obsluze, seřizování, údržbě a čištění dodaných výrobků.

  Návody k obsluze a údržbě

  Plastová okna a dveře návod plastová okna a dveře
  Dřevěná okna a dveře návod dřevěná okna a dveře
  Hliníková okna a dveře návod hliníková okna a dveře
  Interiérové dveře návod interiérové dveře
  Dvoukřídlá vrata a vedlejší dveře návod dvoukřídlá vrata a vedlejší dveře
  Garážová vrata a elektrické pohony návod garážová vrata a elektrické pohony

  Servis a reklamace

  K významným přednostem naší společnosti patří, že pečujeme o své zákazníky i po montáži. Montáží naše starost o zákazníka nekončí - několikaletá záruka na všechny výrobky je u nás samozřejmostí.

  Servisní technici provádí záruční a pozáruční servisy a seřízení a řešení reklamací v co nejkratších možných lhůtách k plné spokojenosti zákazníků. Na nás se můžete vždy spolehnout!

  Jakékoliv požadavky na odstranění vad, seřízení, nastavení, servis, opravy a reklamace můžete uplatnit přes servisní online formulář, reklamační online formulář,  na adrese sídla naší společnosti nebo na kterékoliv naší pobočce.

  Servis
  Máme zavedenu servisní službu, která provádí seřízení, servis, opravy a kontrolu kvality výrobků a montáží na celém území České republiky. Naši servisní technici jsou schopni v případě potřeby nebo na přání zákazníka v co nejkratším čase provést odborný zásah přímo na místě.

  Seřízení oken, dveří a vrat provádíme do 6 měsíců po montáži ZDARMA, po uplynutí této doby jsou seřízení a nastavení prováděny jako placené.

  Pozor: Servis provádíme POUZE pro produkty, které byly dodány společností Okna Macek. Produkty jiných prodejců neservisujeme.

  ceník placeného servisu pro produkty Okna Macek

  Reklamace
  V případě nahlášení reklamace je vyslán reklamační technik, který provede posouzení situace a vydá písemné vyjádření. Pokud je reklamace oprávněná, reklamační technik provede ihned na místě odstranění závady a vyhotoví zápis.

  V případě nutnosti objednání dílů, částí nebo celých výrobků bude oprava a odstranění předmětu reklamace dokončena po jejich objednání, výrobě, dodání a naskladnění.

  reklamační řád


  Co je vada, servis, reklamace?

  Vady
  Vady díla zjištěné při předání díla a zaznamenané v předávacím protokolu nejsou reklamací, ale nedokončením díla. Pro odstranění vad a dokončení montáže kontaktujte oddělení montáží: tel: 518 307 554, e-mail: domontaze@oknamacek.cz.

  Reklamace
  Vady, na které se vztahuje záruka, zjištěné od předání díla bez závad až do vypršení záruční doby. Za reklamaci se nepovažuje nutnost seřízení nebo nastavení výrobku. Pro nahlášení a vyřízení reklamace kontaktujte oddělení reklamací: tel: 518 307 545, e-mail: reklamace@oknamacek.cz.

  Servis, opravy, seřízení a nastavení
  Veškeré tyto zásahy, mimo vady díla v záruční době, spadají do placeného servisu. Pro objednání těchto prací kontaktujte oddělení servisu: tel: 518 307 546, e-mail: servis@oknamacek.cz.

  Záruční lhůty

  Jsme jako jediná firma v oboru prodloužili všechny záruky až na 10 let!

  Záruční lhůta začíná běžet dnem převzetí díla nebo jeho částí. Na okna, dveře a garážová vrata jsou poskytovány záruky v různých délkách. Více informací o záruce naleznete v Reklamačním řádu a jeho dodatcích a také ve Všeobecných obchodních podmínkách.

  Plastová okna a dveře

  • modelová řada plastových oken a dveří KNIPPING: 10 let na PVC profil, 2 roky na ostatní komponenty
  • modelová řada vstupních plastových dveří KNIPPING: 10 let na PVC profil, 2 roky na ostatní komponenty
  • dveřní kování, sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety a další doplňky: 2 roky

  Dřevěná okna a dveře

  • modelová řada dřevěných oken a dřevěných balkonových dveří OKNOLUX Klasik: 5 let
  • modelová řada dřevěných vstupních dveří OKNOLUX: 5 let
  • dveřní kování, sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety a další doplňky: 2 roky

  Hliníková okna a dveře

  • modelová řada hliníkových oken a hliníkových dveří CORTIZO: 10 let
  • modelová řada vstupních hliníkových dveří CORTIZO: 10 let
  • modelová řada hliníkových oken a hliníkových dveříHEROAL: 10 let
  • modelová řada vstupních hliníkových dveří HEROAL: 10 let
  • dveřní kování, sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety a další doplňky: 2 roky

  Interiérové dveře

  • interiérové dveře a zárubně DRE: 5 let
  • dveřní kování a další doplňky: 2 roky

  Garážová vrata


  Ostatní výrobky a práce

  • veškeré elektrické a elektronické díly výrobků a jejich součásti: 2 roky
  • montáž, zednické a jiné práce: 2 roky
  • provedené opravy: 2 roky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace