Falcové a bezfalcové dveře

Obložkové zárubně lze vyrobit pro klasické falcové dveře i pro moderní bezfalcové dveře. Zárubně dodáváme ve stejném provedení jako dveře. Rozhodnutí o volbě mezi falcovými dveřmi a bezfalcovými dveřmi by mělo být jasné již v době konstrukce stavebních otvorů. Neváhejte a kontaktujte nás s poptávkou.

Vybírejte z mnoha řad interiérových dveří.

Falcové dveře

U falcových dveří je křídlo standardní. Má tzv. falc (profil křídla), který doráží (dotěsňuje) křídlo k rámu. Je to prakticky stejná konstrukce jako u plastových, dřevěných nebo hliníkových oken a dvoukřídlých vrat a dveří. Falcové dveře mají 3 závěsy, rozměry podle ČSN a standardní zámek.

U našich interiérových dveří jsou falcové dveře označeny symbolem falcové dveře

Falcové provedení dveří

Zaujaly vás falcové interiérové dveře? Vybrat z interiérových dveří

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře mají křídlo rovné, je to rovná deska bez jakékoliv profilace. Tomuto křídlu je přizpůsobena i bezfalcová zárubeň. Tyto dveře mají 3 skryté závěsy, rozměry podle ČSN a magnetický zámek. U bezfalcových dveří se nejčastěji osazují tzv. neviditelné panty, které vyžadují větší šířku stavebního otvoru. Rozhodují i designové požadavky. Případně také požadavky na cenu dveří. Bezfalcové dveře jsou často dražší variantou.

U našich interiérových dveří jsou bezfalcové dveře označeny symbolem bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře

Zaujaly vás bezfalcové interiérové dveře? Vybrat z interiérových dveří

callcentrum

Chcete více informací k produktu a cenám?

Kalkulace / Zaměření
Služba je pro vás nezávazně a zdarma. Informace vyplníte v rychlém online formuláři.
Cenu obdržíte do 1 pracovního dne.