• Garážová vrata

    Nejen okna a dveře patří k domu, myslete také na garážová vrata. U nás zakoupíte sekční vrata i dvoukřídlá vrata, a to včetně mnoha doplňků a příslušenství. K sekčním vratům dodáváme také elektrické pohony italské firmy BENINCA. V nabídce máme také vedlejší / garážové dveře. Garážová vrata lze stejně jako okna a dveře vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.

    K sekčním vratům dodáváme také elektrické pohony italské firmy BENINCA. V nabídce máme také vedlejší / garážové dveře. Garážová vrata lze stejně jako okna a dveře vyrobit v mnoha barevných provedeních a imitacích dřeva.

    Zaměření, doprava a montáž vrat po celé České republice je u nás zdarma. Na garážová vrata poskytujeme záruku v délkách 5-10 let podle materiálu a typu vrat. Na elektrické pohony, zámky, veškeré doplňky a příslušenství záruku 2 roky. Vrata do garáže splňují požadavky norem a jsou označeny značkou CE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace