SLEVY
38%
NA DVEŘE

Vstupní dveře s výplněmi TEHNI

Naše společnost je výhradním dovozcem dveřních výplní řecké firmy TEHNI pro Českou republiku. Výplně se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů a odolávají vysokým i nízkým provozním teplotám. Kvalita použitého materiálu zaručuje vysokou pevnost, odolnost proti UV záření, vynikající tepelně izolační vlastnosti a dlouhou životnost.

Plastové vstupní dveře i hliníkové vstupní dveře s výplněmi TEHNI zakoupíte pouze v síti našich poboček. Nabízíme výběr z mnoha typů v šesti výrobních sériích, několik imitací dřeva a barevných provedení, složení materiálu, prosklení, vitráží a doplňků.

Zaměření vchodových dveří
Poptávka vchodových dveří

Vybírejte bez omezení - u nás nakoupíte vchodové dveře na SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

VÍCE INFORMACÍ

 

Barevná provedení a imitace dřeva

DVEŘNÍ VÝPLNĚ TEHNI se vyrábí podle sérií v barvě bílé RAL 9003 (SALAMANDER) nebo 9016 (VEKA), ve fóliových imitacích dřeva Renolit a Cova, v lakovaných imitacích dřeva Decoral a v barvách podle vzorníku RAL.

 Barevná provedení a imitace dřeva

 

Lakované imitace dřeva Decoral (podle vzorníku TEHNI)

Lakované imitace dřeva Decoral (podle vzorníku TEHNI)

 

Ornamentální skla , vitráže a doplňky

 Tloušťky výplní:

  • 24 mm (s 2sklem)
  • 36 mm (s 3sklem)
  • 44 mm (s 3sklem)

výplně

 

Ornamentální skla , vitráže a doplňky

Ornamentální skla , vitráže a doplňky

 

Dopisní vhoz                   klepadla

 

Vyobrazení skel, barev a imitací dveřních výplní jsou pouze infomativní. přesná vyobrazení naleznete ve vzornících na nšich pobočkách a u našich zaměřovacích techniků. Doplňky lze umístit esteticky pouze do některých výplní.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace