Posuvné dveře interiérové

   DRE

Posuvné dveře na stěnu

Posuvné dveře na stěnu
 • nevyžadují složité úpravy stavebního otvoru
 • jsou jednodušším řešením například při rekonstrukcích.
 • podmínkou je však dostatečně velký prostor na zdi, kam se budou šoupací dveře posouvat.
 • tyto dveře posuvné jsou zavěšeny v horní kolejnici umístěné na stěně
 • ve spodním křídle je pak vyfrézovaná drážka a v podlaze je zabudován vodící trn pro bezproblémový posuv

Posuvné dveře do zdi (do pouzdra)

Posuvné dveře do zdi
 • představují velmi elegantní a moderní řešení zejména pro novostavby nebo náročnější rekonstrukce
 • ideální do prostorů, kde není dostatek místa pro standardní interiérové dveře
 • tyto dveře posuvné dodáváme do již připraveného otvoru (do zdi, pouzdra), kde je zabudované zasouvací pouzdro včetně posuvné kolejnice
 • dveřní křídlo i zárubeň jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily hladký přímý posuv do poudra.

 

 Posuvné dveře DRE jsou funkčním řešením nedostatku prostoru v bytech, kancelářích či rodinných domech. Fungují tak, že se křídlo pohybuje těsně podél stěny nebo se zasunuje do pouzdra. Systém na stěnu lze s úspěchem použít při rekonstrukcích, nevyžaduje žádné speciální stavební úpravy. Dveře posuvné jsou také variabilním oddělením obytných místností. Odsunuté mohou sloužit i jako vkusný doplněk interiéru. Snadná montáž dveří, efektivní zacházení s prostorem a elegantní a chytré řešení, je další předností.

Dvoukřídlá varianta posuvných dveří DRE se může stát působivým vstupem do předsíní a hal domova. Prosklenou variantou si zajistíte dostatek světla do místnosti. Stanou se předností vašeho interiéru.

Pokud hledáte posuvné balkonovky, přejděte sem pro nabídku posuvných balkonových dveří.

Varianty systému posouvání dveří

Nabízíme dvě varianty posuvných dveří DRE s mimořádnými vlastnostmi. Skvělým designem, funkčností a tichým chodem. A to:

 • posuvné dveře na stěnu - nástěnný systém bez nutnosti stavebních úprav zavěšením v kolejnici. Orientace je možná pravá i levá.
 • šoupací posuvné dveře do pouzdra - s nutností zabudování zasouvacího pouzdra. V současnosti se jedná o nejoblíbenější způsob otevírání. Nabízí oproti klasickým otočným výraznou úsporu místa, jelikož se zasouvají přímo do stěny. Orientace je možná pravá i levá.

Posuvné interiérové dveře lze vyrobit ze stejných dveřních řad jako standardní otevíravé dveře. Jako posuvné nelze vyrobit skleněné dveře. Kompletní nabídku řad včetně povrchů, barev, kování a doplňků naleznete ZDE.

 

Aluplast

 

Veka

Vybírejte bez omezení - u nás můžete koupit posuvné dveře na SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

VÍCE INFORMACÍ

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace